خرید طلا بدون مالیات ؟

خرید طلا بدون مالیات

نام خرید طلا بدون مالیات


چگونگی خرید طلا بدون مالیات ؟

مسلما همه ی ما برای خرید طلا به مغازه های طلافروشی و بازار طلافروشان مراجعه کرده ایم و به خوبی متوجه شده ایم که فروشندگان طلا مجاز هستند که ۹ درصد ارزش افزوده به قیمت نهایی طلا اضافه کنند و از مشتری اخذ کنند و شاید این موضوع شاید تا حدودی ناعادلانه باشد. پس با ما باشید تا بیشتر در مورد خرید طلا بدون مالیات  و طلا بدون مالیات بدانیم!

زیرا ۹ درصد نیز بر روی قیمت نهایی طلا عدد کمی نمیباشد.


به علاوه باید در نظر گرفت که طلا کالایی است که به هدر نمیرود و دوباره پس از ذوب شدن وارد بازار تجارت و خرید و فروش میشود بنابراین چندین بار قرار است خریدار ارزش افزوده بپردازد، که این موضوع انصاف را در عرصه تجارت جهانی زیر سوال میبرد. شاید در این مواقع شما به فکر خرید طلا بدون مالیات بیفتد و به دنبال یک مرکز مطمئن برای خرید طلا بدون مالیات باشید.

با توجه به اینکه این روزها قیمت طلا هر روز بالا می رود، بازار طلا در میان مردم بسیار پر تلاطم شده و در این میان نیز عده ای به دنبال سودجویی می باشد و می خواهند سود بسیاری از این تلاطم میان مردم ببرند. اما شما می توانید با مراجعه به یک مرجع معتبر مانند گالری طلای منتظری ، هم خود را از آشوب و سودجویی بازاریان نجات دهید هم میتوانید یک خرید به صرفه از طلا بدون مالیات داشته باشید. اینگونه نه وقت شما در بازارهای شلوغ به هدر میرود ، و نه مشکل و دغدغه ی امکان کلاهبرداری را خواهید داشت.

در بازار طلا این روز ها بهترین خرید برای سود آوری بیشتر خرید طلا بدون مالیات می باشد، آن هم از یک مرجع رسمی و معتبر.

paiiz-contents - خرید طلا بدون مالیات ؟

مزایای خرید طلا بدون مالیات !

۱-جلوگیری از فروش، بسیاری از اجناسی که با مالیات بر ارزش افزوده بسیار زیاد و باورنکردنی فروخته می شوند:

زیرا اگر بیشتر مردم به خرید طلا بدون ارزش افزوده رو بیاورند و از مزایای آن مطلع شوند، بازار کسب و کار منفعت طلبان کساد شده و آنان نیز سعی میکنند به تدریج به فروش طلا بدون ارزش افزوده روی بیاورند، اینگونه همه ما در کاهش قیمت طلا با یکدیگر همکاری کرده ایم.

۲-گالری طلا منتظری علاوه بر آن که یکی از مراجع رسمی فروش طلا به صورت اینترنتی از طریق تلگرام و اینستاگرام میباشد:

توانسته است با هدف سود کمتر اما فروش بیشتر ، مالیات بر ارزش افزوده را از روی کالاهایش کم کند و فروش طلا بدون ارزش افزوده را در چندین سال گذشته رایج کند.

اعتماد مردم به گالری طلا منتظری بزرگترین اعتبار و سود آن در فروش طلا بدون ارزش افزوده میباشد.

۳- گالری طلا منتظری این امکان را به مشتریان خود داده است که در صورت ناراضی بودن و یا هر دلیل دیگری ، امکان مرجوعی کالا را داشته باشند.
در اختیار قرار دادن طلا بدون مالیات به مشتری توسط گالری منتظری باعث فروش بسیار بالای آن شده ، بنابراین سود این گالری نیز مسلما افزایش میابد.

پس با خرید و فروش طلا بدون ارزش افزوده ، علاوه بر آن که فروشنده راضی خواهد بود مشتریان نیز رضایت کامل خواهند داشت.
گالری منتظری با هدف رایج کردن طلا بدون خراج دولتی در پی رونق بازار های خرید و فروش طلا در ایران میباشد.

paiiz-contents - خرید طلا بدون مالیات ؟

نتیجه گیری

رایج شدن فرهنگ عدالت و انصاف با خرید و فروش طلا بدون ارزش افزوده در میان بازاریان و مردم شاید در سال های اخیر با وجود تورم روز افزون ، در میان ملت ، مشاهده کرده اید که هرکس به دنبال به دست آوردن سود بیشتر به هر قیمتی می باشد، حتی گاهی این امر موجب به زیر پا گذاشتن عدل و انصاف است.

با فروش طلا بدون ارزش افزوده ، کم کم فرهنگ عدل و انصاف در میان مردم باز خواهد گشت و گالری طلا منتظری به خوبی این عدل و انصاف را برای مشتریان خود با فروش طلا بدون ارزش افزوده، در نظر گرفته است. و این یعنی اگر شما عضو باشگاه مشتریان گالری طلا منتظری هستید، ۹% مالیات بر ارزش افزوده رو مهمان ما هستید!

مطالب پاییزی حوزه طلا و جواهر

خرید طلا بدون مالیاتطلاطلا بدون مالیاتمالیاتمهر

4 دیدگاه

 • من که چند ساله مشتری شما هستم و واقعا قیمت هاتون رقابتیه و همونطور که گفتید مالیات رو از مشتریانتون نمیگیرید و تازهه علاوه بر طلا بدون مالیات خود حاشیه سودتون رو هم خیلی کم حساب میکنید من دفعات اول تعجب کردم!

  • با عث افتخار ماست که چندین ساله ما رو به عنوان مرجع خرید هاتون انتخاب کردید.
   امید واریم بتونیم همواره شما همراهان عزیز رو راضی نگه داریم.
   سود کمتر = رضایت مشتری = فروش بیشتر

 • مطلب جالبی بود، اولین فروشنده طلایی هستید که اینقدر تخفیف لحاظ میکنید ، واقعا درود بر شما که شرایط سخت اقتصادی رو درک میکنید چون ما خانوما طلا برامون حس شادی رو میاره و اگه نتونیم داشته باشیم خیلی به روحیه مون آسیب میزنه

  • سپاس از لطف شما همراه گالری طلا منتظری
   همیشه هدف ما رضایت شما عزیزان بوده و تمام تلاشمون رو برای تحقق این امر میکنیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *