دلنوشته موسس گالری طلا منتظری

paiiz-contents, full-news - دلنوشته موسس گالری طلا منتظری

برند ما در کنار حضور شما(دلنوشته موسس گالری طلا منتظری)

دلنوشته موسس گالری طلا منتظری : مهمترین و اساسی ترین لازمه موفقیت هر کسب و کار، رضایت و اعتماد مشتریانش هست که در زمان حال اهمیتش بیشتر شده.
و برای رسیدن به این اعتماد و رضایت مشتری باید، موارد زیادی رعایت بشه که در کار طلا و جواهر آنچه که در این بازار مهمتر به نظر میرسه، شفافیت در فروش هستش.

داستان شروع کار ما در زمینه طلا و جواهر از سال ۹۲ شروع شد:
وقتی که گذرم برای خرید طلا به بازارتهران افتاد و متوجه شدم که، اگرچه اجرت ساخت هر کار متفاوته و بستگی به کارگاه سازنده داره ولی قیمت نهایی بسیار به انصاف فروشنده هم وابسته هست و با توجه به اینکه زمینه تحصیلی اینجانب که دکترای مدیریت کسب و کار هست، و زمینه تخصصی کاری بنده سالها در زمینه تدریس ومشاوره کسب و کار و بهبود فروش بود تصمیم گرفتم در حوزه طلا و جواهر با مشورت بزرگان وصاحب نظران این عرصه وارد شوم.

البته با ایجاد یک تفاوت نسبت به این موضوع که مشتری از قبل بداند برای خرید کار مورد نظر برای چه مواردی و چقدر میپردازد و همچنین قیمت پایه برای مقایسه داشته باشد و همچنین با پشتوانه خواسته های شما خوبان ارسال به سراسر کشور رو در دستور کار قرار دادیم که مرسوله بیمه میشه با امنیت بسیار بالا و درکمترین زمان ممکن به دست شما سروران گرانقدر میرسه.

چون از نظر ما
مهمترین هدف شفافیت در خرید و رضایت شماست.

در این راه با این هدف مهم قدم برداشتیم و با همراهی همیشگی و محبت شما ثابت قدمیم و تلاش بر بهبود بیشتر این هدف داریم.

بزرگترین سرمایه ما اعتماد شماست که همیشه قدرشو میدونیم.

و از این همه محبت که مارو به عنوان فروشنده شفاف طلا و جواهر در سال ۹۶ درکشور که در سالن همایش های بین المللی صدا وسیمای تهران مورد تقدیر واقع شدیم و امسال به عنوان منصف ترین طلا فروش در قزوین در فضای مجازی انتخاب کردین بی نهایت قدردانیم
با سپاس و تشکر فراوان
محمد منتظری

 

دلنوشته موسس گالری طلا منتظری

صفحه کلی مطالب سایتمطالب پاییزی حوزه طلا و جواهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *